Kúpiť balančné podložky – e-shop

Sprievodca výberom
balančných podložiek


Balančná podložka  >  Balančné pomôcky výborne zabavia deti

Balančné pomôcky výborne zabavia deti

Celá plejáda farbičiek a hravých prvkov charakterizuje detské balančné podložky, ktoré vašim ratolestiam prinesú užitočné cvičenie a výbornú zábavu v jednom.

Detské balančné podložky sú určené od troch rokov veku a ich nosnosť je 40, 60 aj 80 kilogramov. Majú guľatý alebo obdĺžnikový tvar, ale vždy deťom posilňujú svaly, zlepšujú koordináciu pohybov a spevňujú postavu. Môžu si na nich tiež preťahovať ruky a nohy.

Balansovanie na farebnej podložke deti baví, pretože sa zároveň snažia dať do pohybu loptičku v labyrinte. Dôležité tiež je, že sú spodné dosky opatrené protišmykovou úpravou.

Medzi balančné pomôcky patrí aj motorická hračka Eduplay Forever Up & Down, precvičujúca detské ruky, ktoré majú za úlohu udržať na nej malú loptičku. Dieťa si tak zábavnou formou trénuje motoriku a reflexy.

Tieto pomôcky, dá sa povedať, sú ideálne hračky či darčeky pre deti, zoženiete ich v požadovanej kvalite v overenom e-shope už pod 30 eur.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 30. 3. 2014


Odporúčame balančné podložky


Ďalšie novinky

Balančná podložka na SM systém

SM systém je novinkou medzi cvičeniami na posilnenie hlbokých svalov a držanie tela. S obľubou ho využívajú predovšetkým ženy. Ako im pomáha balančná podložka?

25. 8. 2016

Balančné podložky na stoličku. Pomôžu Vášmu chrbtu?

Dlhodobé, každodenné sedenie na stoličke vôbec neprospieva vašej chrbtici. Bolesťami chrbtice a krku trpí čoraz viac ľudí. Ak sa sedeniu na stoličke nemôžete vyhnúť, máme pre vás pár tipov, ako bolestiam predísť.

30. 4. 2016

všetky novinky