Kúpiť balančné podložky – e-shop

Sprievodca výberom
balančných podložiek


Balančná podložka  >  Tip na praktický vianočný darček - balančná podložka!

Tip na praktický vianočný darček - balančná podložka!

Hľadáte tip na univerzálny vianočný darček? Ktorý poteší úplne kohokoľvek? Máme ho! Je ním balančná podložka, praktická a cenovo dostupná cvičebná pomôcka pre ženy aj mužov.

Pravidelné používanie balančnej podložky dokáže čoskoro spevniť všetky svaly vrátane brušných, čo sa počíta najmä pri sedavom zamestnaní a jednostranne zameraných športoch. 

Balancovanie je navyše zábavné - cvičíte, už keď sa len na podložke snažíte udržať rovnováhu. V ďalšej fáze môžete pridať drepy či kliky. Na internete nájdete inšpiračné videá. Plochá balančná podložka je navyše osvedčená aj v kancelárii na stoličke, kde pri sedení posilňuje brušné a chrbtové svaly. Preventívne tak pôsobí proti bolestiam chrbta.

Najpredávanejšia balančná podložka v e-shope inSPORTline je Dome Basic, teraz v akcii za 66,90 €, s prídavnými držadlami a protišmykovou úpravou. Nemenej obľúbené sú balančné podložky radu Bumy v niekoľkých cenových kategóriách. Alebo pre svoje milé zvolíte na Ježíška Donut Ball?
"Moja jediná obľúbená šiška! Keď s ňou necvičím, aspoň na nej sedím."  komentuje vtipne jedna z užívateliek používanie tejto balančnej podložky.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 5. 11. 2014


Odporúčame balančné podložky


Ďalšie novinky

Balančná podložka na SM systém

SM systém je novinkou medzi cvičeniami na posilnenie hlbokých svalov a držanie tela. S obľubou ho využívajú predovšetkým ženy. Ako im pomáha balančná podložka?

25. 8. 2016

Balančné podložky na stoličku. Pomôžu Vášmu chrbtu?

Dlhodobé, každodenné sedenie na stoličke vôbec neprospieva vašej chrbtici. Bolesťami chrbtice a krku trpí čoraz viac ľudí. Ak sa sedeniu na stoličke nemôžete vyhnúť, máme pre vás pár tipov, ako bolestiam predísť.

30. 4. 2016

všetky novinky